Naše služby / Nebankovní divize - Cortes Capital s.r.o. - Váš finanční poradce. Nabízíme finanční poradenství, odkup, správu a řešení pohledávek, realitní služby a služby nebankovního sektoru.

Naše služby / Nebankovní divize

Zvětšit

Zprostředkováváme spotřebitelské úvěry pro fyzické osoby i úvěry pro fyzické osoby podnikající (OSVČ) či pro firemní klientelu.

Naši finanční poradci jsou vám připraveni pomoci s nebankovním financováním vašich potřeb. Zakládáme si na solidním jednání, transparentnosti a na budování dlouhodobých vztahů s klienty.

Jak pracujeme

Zodpovědné úvěrování

Zodpovědný přístup je základem naší práce. Ověřujeme bonitu našich klientů a vyhodnocujeme jejich schopnost dostát svým závazkům. Neposkytujeme „úžasné půjčky“ těm, kteří by měli evidentní problém s jejich splácením. Nepropagujeme, že se „nedíváme do registru dlužníků“, a že půjčíme i vysoce zadluženým jedincům. Vyhodnocení schopnosti klienta splácet je prvním krokem k úspěšné spolupráci.

Transparentnost

Nefandíme skrytým poplatkům jakéhokoliv druhu a klienty vždy seznamujeme s celým průběhem vzájemné spolupráce. Veškeré otázky týkající se produktů jsme ochotni klientovi vysvětlit a případné nejasnosti ve smlouvě jsou klientovi vždy objasněny před jejím podpisem.

Vstřícnost a individuální přístup

Jsme připraveni vám objasnit veškeré nejasnosti. S každým klientem jednáme individuálně a nabízíme mu produkt, který nejlépe odpovídá jeho aktuálním potřebám.Můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem. Nebojte se zeptat i na zdánlivé banality a v případě jakýchkoliv problémů se na nás obraťte.

Spolupráce

Naším cílem je oboustranně spokojená spolupráce. Klienty nevnímáme jako „masu bezejmenných“, ale jako plnohodnotnou součást naší práce. Budujeme především dlouhodobé vztahy s klienty, jejich návrat nebo osobní doporučení je pro nás základním ukazatelem úspěšnosti naší práce.

Naše působnost není omezena regionem, pro sjednání schůzky či informace pište na cor.cap@corcap.cz