Prodej - rodinný dům 4+1, Chotěboř - PRODÁNO - Naše služby / VIP - exklizivní nabídka nemovitostí / Rodinné a rekreační domy - Cortes Capital s.r.o. - Váš finanční poradce. Nabízíme finanční poradenství, odkup, správu a řešení pohledávek, realitní služby a služby nebankovního sektoru.

Prodej - rodinný dům 4+1, Chotěboř - PRODÁNO

Zvětšit

Exklusivně pro vás máme na prodej pěkný, udržovaný a velmi zajímavý řadový rodinný domek v centru města Chotěboř na okraji Českomoravské vrchoviny, 14 km od Havlíčkova Brodu a poblíž řeky Doubravy.

 

Chotěboř je historické město s 9.000 obyvateli, jehož počátky vzniku se pojí k roku 1265. Z původní tvrze je nyní zámek Chotěboř se zámeckou zahradou a muzeum, další zajímavostí je židovský hřbitov v Chotěboři a poblíž přírodní rezervace Údolí Doubravy. Chotěboř je zároveň rodištěm malíře Jindřicha Pruchy, Miroslava Paráka, Zdenka Rykera a  hokejisty Bohuslava Šťastného.

Rodinný domek na ulici Sladovnická nabízí spoustu možností -  vytvoření  bydlení i pro početnou rodinu, chalupu, k podnikání. Je atypicky a sympaticky řešen, v přízemí se nachází dlouhá vstupní chodba zakončena prostorem k posezení – hala , se vstupem na přízemní krytou venkovní terasu a zároveň i vstupem do kamenného sklípku pod ¼ domu, kde je studánka s pitnou vodou. V přízemí je dále kuchyň, obývák, WC se sprchou, spíž. V 1 patře je na chodbě rovněž posezení se vstupem na další otevřenou terasu na střeše a vstupem do druhé obytné části domu, kde je chodba, obývák, ložnice, pokoj pro hosty, koupelna a WC zvlášť. Dále je tu  vstup na obrovskou půdu přes celý dům s vysokým stropem. Dům je řešený jako 4+1 ve dvou patrech a nabízí možnosti vytvoření dalších místností. Z přízemí se vchází na venkovní posezení kryté střechou a s přístupem na zahradu, která k domu patří. Zahrada je zakončena zděnou garáží s půdním úložným prostorem a plotem  s bránou s přístupem do ulice pod ulicí Sladovnická. Na zahradě je vedle posezení ještě zděná hospodářská budova – sklad.

Podlahy, obklady a dlažba je původní, rovněž okna, dveře a zárubně.

Dům byl postaven jako novostavba v roce 1955, pod domem je zachovalý původní kamenný sklep starý cca 200 roků se studánkou.

Domluvte si prohlídku tohoto příjemného domku – 603 453 705 Lenka Lamková, lenka.lamkova@corcap.cz

Cena k prodeji včetně provize RK a právního servisu 3.650.000,- Kč.

 

Energetická náročnost budovy: Třída G

 

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit


<< Zpět