Prodej bytu 3+1, 74 m2 - Žďár nad Sázavou - Naše služby / VIP - exklizivní nabídka nemovitostí / Byty - Cortes Capital s.r.o. - Váš finanční poradce. Nabízíme finanční poradenství, odkup, správu a řešení pohledávek, realitní služby a služby nebankovního sektoru.

Prodej bytu 3+1, 74 m2 - Žďár nad Sázavou

Zvětšit

Na základě výhradního zastoupení pro Vás máme pouťovou nabídku –  byt 3+1, 74 m2 v těsné blízkosti centra města Žďáru, ulice Studentská, v klidné a bezpečné části s možností parkování přímo u domu

 

Byt je v osobním vlastnictví v 1 NP bytového domu, jeho součástí je i sklepní kóje 3 m2 a dále možnost využívat společnou dílnu ve sklepě.  Skládá se ze tří pokojů, kuchyně s jídelním koutem, chodby se zabudovanými skříněmi a šatnou, samostatné koupelny s vanou a sprchou, samostatného WC.  V kuchyni a koupelně jsou vkusně udělané zděné příčky – zabudovaná lednice, pračka, police. Velký pokoj vedle kuchyně je zajímavě rozdělen na dvě části rovněž zděnou příčkou a vytváří z pokoje část pracovní, studijní a část ke spaní, či-li dva pokoje s vlastním vstupem. Podlahy jsou plovoucí, dlažba, nové koberce. Okna jsou nová, plastová se žaluziemi a byt má vstupní dveře bezpečnostní, protipožární. Dům je zateplen, proběhla výměna střechy a výtahu. V domě je kolárna a sušárna. K tomuto příjemnému bydlení již nepotřebujete žádnou další finanční investici do rekonstrukce a můžete hned bydlet, v případě koupě na investici – můžete hned pronajímat.

 

Cena zabyt: 3 900.000,-Kč + provize RK.

Kontakt: Lenka Lamková, 603453705, lenka.lamkova@corcap.cz

 

 

 

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit


<< Zpět