Prodej bytu 4+kk 99 m² Kovářova, Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 1 - Naše služby / VIP - exklizivní nabídka nemovitostí / Byty - Cortes Capital s.r.o. - Váš finanční poradce. Nabízíme finanční poradenství, odkup, správu a řešení pohledávek, realitní služby a služby nebankovního sektoru.

Prodej bytu 4+kk 99 m² Kovářova, Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 1

Zvětšit

Máme pro vás exkluzivní nabídku, apartmánový byt 4+kk s velkou terasou, jedinečná příležitost buď k bydlení pro rodinu s dětmi v centru města Žďár nad Sázavou v novém bytovém komplexu Jehla nebo jako apartmán na Vysočině místo chalupy, kde se nemusíte o nic starat, vše je nové, bydlení bez starostí.

VIP byt 4+kk v 8 NP s terasou a překrásným výhledem na centrum města a Zelenou horu, 99 m2 i s terasou, velká zděná kóje na patře přímo k bytu, sklepní kóje v přízemí domu, parkovací místo u domu. Byt má v pokojích plovoucí podlahy, posuvné dveře zajížděcí do zdi, jedno samostatné WC s umyvadlem, dále koupelnu s vanou a sprchovou baterií, umyvadlem se zrcadlem a WC, technickou místnost na sušičku a pračku. Obklady a dlažba ve VIP standardu, podlahy v koupelně vyhřívané. V bytě je klimatizace, na terase je dlažba na terčích v moderním betonovém designu + osvětlení a zásuvka třeba na gril. Terasa je přístupná z ložnice a zároveň i z obývacího pokoje, pokoje jsou od sebe oddělené zašupovacími dveřmi až do stropu. Zdi jsou posílené proti hluku. Dům je zateplen 14 vatou, okna nová, pod střechou jsou slunolamy proti přímým paprskům slunka.

Klientské centrum pro zájemce je Kovářova 214/79, bytový komplex Jehla, boční vchod od řeky - společnost Cortes Capital s.r.o., 591 01 Žďár nad Sázavou

Cena: 7 490.000,-Kč včetně provize RK a právních služeb

Kontakt: Lenka Lamková, 603453705, lenka.lamkova@corcap.cz

 

 

 

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit


<< Zpět