Prodej novostavby rodinného domu ve Škrdlovicích -PRODÁNO - Naše služby / VIP - exklizivní nabídka nemovitostí / Rodinné a rekreační domy - Cortes Capital s.r.o. - Váš finanční poradce. Nabízíme finanční poradenství, odkup, správu a řešení pohledávek, realitní služby a služby nebankovního sektoru.

Prodej novostavby rodinného domu ve Škrdlovicích -PRODÁNO

Zvětšit

Ve výhradním zastoupení pro vás máme exkluzivní nabídku -  novostavbu rodinného domku ve Škrdlovicích, 5 km od Žďáru nad Sázavou v krásné krajině Vysočiny, kousek od Velkého Dářka.

 

V tomto místě  se v dohledné  budoucnosti 5 let nebude již stavět, poslední pozemek s novostavbou čeká na Vás, bydlení v klidné, krásné  oblasti a zároveň v blízké dostupnosti ruchu města Žďár nad Sázavou a veškeré občanské vybavenosti.

Dům stojí na pozemku o výměře 790 m2, zastavěná plocha je 85 m2, obytná plocha 165 m2, 2 podlaží – přízemí a 1 patro, dvojgaráž. Dům se staví z nejlepších materiálů, tepelný porotherm,  hrubá stavba bude hotova do října 2022 a vnitřní úpravy do konce roku, které můžete v současné době ještě ovlivnit, jak barvu dlažby, obkladů, podlahy, lze u včasného zájemce udělat na přání.

Dům splňuje požadavky na bydlení jak rodiny s dětmi, tak dvou partnerů pro sebe a pro návštěvy z rodiny či přátel.

Podrobné informace a plány domku poskytneme rádi na osobní konzultaci a prohlídka rozestavěného domku je možná kdykoliv po domluvě.

 

Makléř – 603 453 705 Lenka Lamková, lenka.lamkova@corcap.cz

 

Cena k prodeji 8.999.000,-Kč plus provize RK a právního servisu.

 

Energetická náročnost budovy: Třída G

 

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit


<< Zpět